fbpx

BT Strateji Yönetimi ve Kurumsal Mimari

Ana SayfaBilişim

BT Strateji Yönetimi ve Kurumsal Mimari

Tüyafed Eğitim Komitesi & İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölüm Başkanlığı işbirliğiyle Eğitim Serisinin 2. si düzenlendi.

Fidye Yazılımları Artık İstediği Ödemeyi Alamayınca Dosyaları İfşa Ediyor
Siber Dolandırıcılar Etkin Olmayan Alan Adlarını Kullanıyor
Google, Play Store ‘dan 38 Zararlı Uygulamayı Kaldırdı

Tüyafed Eğitim Komitesi & İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölüm Başkanlığı işbirliğiyle Eğitim Serisinin 2. si düzenlendi. ” BT Strateji Yönetimi ve Kurumsal Mimari ” konusu Mustafa Ulus tarafından 3 Kasım 2022 de  Zoom üzerinden Canlı eğitim verdi. Bu eğitimin içeriğini PDF formatında okumak ve indirmek için aşağıda ki linki tıklayın.

BT Strateji Yönetimi ve Kurumsal Mimari

 


Mustafa ULUS Hakkında

Mustafa ULUS

Mustafa ULUS

2004 yılından bu yana Bilgi Teknolojileri alanında çalışıyorum. Troysis’de Yazılım Mühendisi olarak başlayan iş hayatım, Ericsson’da Yazılım Ekip Yöneticisi ve Çözüm Mimarı, Türk Telekom’da Sistem Analisti ve Kurumsal Mimar, ING Türkiye’de Kurumsal Mimar, Avansas’ta Kurumsal Mimari Müdürü, ardından Fibabanka’da Dijital Dönüşüm Birim Yöneticisi olarak devam etti. Halen Fibabanka’da Ar-Ge ve İnovasyon Ofisi Müdürü olarak çalışıyorum.

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü mezunuyum ve İstanbul Üniversitesi Enformatik bölümünde doktora öğrencisiyim. Bunların yanında İTÜ Çekirdek ve farklı organizasyonlarda girişim ve kariyer mentorluğu yapıyorum.

Telekomünikasyon ve finans başta olmak üzere birçok sektör ve projede, farklı pozisyonlarda aktif görev aldım. Dijital dönüşüm, BT strateji planlama, kurumsal mimari, proje – kaynak yönetimi, servis ve nesne odaklı yazılım mimarisi, yazılım analiz ve tasarımı ise uzmanlık alanlarım.

Mustafa Ulus iletişim bilgileri :

Web          :  Mustafa Ulus

LinkedIn : mustafaulus

Eğitim içeriği ve diğer tüm materyaller Mustafa ULUS’un iznine tabidir.