Nominex Yatırımcılara Üç Yeni Gelir Kapısı Açıyor
Blockchain

Nominex Yatırımcılara Üç Yeni Gelir Kapısı Açıyor

Haz 26, 2020

Günlük Yarışma

Nominex günlük olarak düzenlediği yarışmalar bir hayli ilgi çekici. Çünkü kullanıcılar bu yarışmaya ‘deneme’ hesaplarıyla katılıp para kazanabiliyorlar. İnsanlar bu yarışmaya deneme hesaplarıyla katıldıkları için yarışmayı kazanamasalar dahi en azından bir şey kaybetmemiş oluyorlar.

Yarışmaya ücretsiz katılmak için lütfen tıklayın

Nominex Turnuva
Nominex Turnuva

Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra turnuvaya kaydınızı yapmanız gerekiyor. Bunun için sol tarafta “Current Tournamet” sekmesine gelip Apply butonuna tıklayıp turnuva kaydını yapmalısınız.

Demo hesabınıza 10.000 USDT yüklenecek. Al sat turnuvasıyla günün en çok kazanan 5 kullanıcısına belirlenmiş miktarda USDT verilecek ve son aşamada 7 günlük süreç başlayacak. Mesela o günün birincisi oldunuz. 1.000 USDT kazandınız. 7 gün o 1.000 USDT ile al sat yapacaksınız. 7. günün sonunda kârınız sizin olacak.

Nominex Kazanç Sistemi
Nominex Kazanç Sistemi

Referans Sistemi ve İşlem Puanı

Kullanıcılar Nominex’in referans sistemini kullanarak da para kazanabiliyorlar. Diğer birçok borsada olduğu gibi Nominex’te de borsaya getirdiğiniz yeni kullanıcılar üstünden para kazanıyorsunuz. Fakat Nominex diğer birçok borsanın aksine sizi referans katmanı bakımından kısıtlamıyor. Bu da Nominex’e bizzat getirdiğiniz kullanıcılardan değil, onların getireceği kullanıcılardan da para kazanabileceğiniz anlamına geliyor. Referans sisteminden kazandığınız paraları borsanın kendi token’ı olan NMX ile de alabilirsiniz.

Nominex Referans Kazanç Sistemi

NMX demişken; ‘işlem puanı’ olarak adlandırdığımız sistemden de bahsetmek gerek. NMX token’ı henüz piyasaya çıkmadı. Fakat NMX piyasaya çıktıktan sonraki ilk 2 ay boyunca borsadaki işlem ücretlerinizi NMX ile öderseniz borsa size daha sonra bu işlem ücretlerini iade edecek. Nominex bu arada gerekli miktarda NMX’i yakmayı ve token’ın arzını sürekli kontrol altında tutmayı da vaat ediyor.

Kripto Para Borsası Nominex, Token Dağıtımını Duyurdu

Nominex, eşi görülmemiş bağlı kuruluş programı sayesinde ikramiye kazanmak için sınırsız ortaklı seviyesi sayesinde dünya çapında borsaların gelişiminde bir sonraki adımdır.

NomineхNMX token‘ının, aynı çatı altında başka hiçbir yerde bulunmayan araç dizisinin paha biçilmez bir parçası olacağına ve bunun da kullanıcı veritabanının katlanarak genişleyeceğine inanmaktadır. Token dağıtım aşaması şu anda açık.

“Her masada, her evde, Nominex’i üreten bir bilgisayar var!”

Nominex Ekstra

Projelerin Token Dağıtımına Sahip Olması Neden Önemlidir?

ICO’ların % 80 kadarının sahte olduğu ortaya çıktı, IEO’lar 2019’da giderek daha önemli ve alakalı hale geldi. Ek güvenlik ve emniyet ile IEO projeleri, hızla büyüyen siber suçlar ve rekor sayıda borsa hackleri döneminde tartışmasız en iyi seçenekti.  Ancak zaman geçtikçe, karmaşık tehditlerin karmaşık çözümler gerektirdiği ortaya çıktı.

Nominex kullanıcıları, token dağıtımının en ilerici yöntemlerini hak ediyor ve müşteri için eşsiz kalite için bu tutku, her şey için de geçerli. Bu yüzden Nominex, önceki sistemlerin tüm özelliklerinin en iyisini birleştiren DCO (In-Demand Coin Offering) adlı kendi hibrit sistemini uygulamıştır. Tamamen yeni bir teşvik seviyesi sunan yeni nesil bir token dağıtım sistemine ek olarak Nominex, diğer açılardan aynı derecede üstün kaliteyi tanıtmayı amaçlamaktadır: “entertrading” için tamamen yeni bir yaklaşım ve bir Haftada 50.000 dolara kadar ödeme yapma işlevi.

Hibrit bir sistem, bazı tokenlerin satıldığı ve bazılarının kullanıcılar arasında dağıtıldığı anlamına gelir. Bu önemlidir, çünkü aktif kullanıcılar (token sahipleri) sayesinde, bir token borsasına girdiğinde, gerçekten faydalı olduğundan ve zaten kullanıldığından büyük olasılıkla fiyat düşüşü yaşamayacaktır.

Nominex’in rekabeti aşmasını sağlayan iki ana avantajı vardır: pazar konumlandırma ve akıllı strateji. Nominex bunu kripto ticareti için potansiyel bir oyun değiştirici olarak görüyor, onu token ticareti işlevselliği ile saf bir değişimden katılımcıların sıkı çalışmasını zor ekip çalışmasına dönüştürmesini, ticareti gerçekten iyi bir bilgisayar kadar eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmesini sağlayan bir ekosisteme dönüştürüyor ve her yönden gelen çabaları için gerçek ödüller kazandırıyor.

Yarışmalar ve sıralama sistemleri gibi özellikler, oyunlaştırma, yeni katılım yolları ve kullanıcıların aradığı heyecanları sunar. Bu, pazar araştırması, karşılıklı güven ve sonsuz destek yoluyla kazanmanın ve kullanıcıları temel almanın tamamen yeni bir yoludur. Nominex, bir sonraki seviye borsa ekosistemi ihtiyacını karşılayacak bir şeyler inşa ediyor: potansiyel olarak pazar lideri bir ‘entertrading’ hizmeti.

Nominex ’i Öne Çıkaran Nedir?

Kripto para birimi kaydı için en uygun yeri arıyorsanız, Nominex’in ana ve en göze çarpan özelliği, kullanıcıların yönlendirdikleri tüm kullanıcıların kârlarından ve bu kullanıcıların yönlendirdiği kullanıcıların kârlarından faydalanmasını sağlayan benzeri görülmemiş ortaklık programıdır. Rekabet sınırlı seviyeler sunarken, Nominex kullanıcılarının kazançlarını sınırlamaz. Diğerleriyle birlikte 2 veya 3 seviye olabilirken, Nominex ile bir milyon olabilir (ve kendi başlarına büyürler, ancak yine de size ödeme yaparlar). Nominex’in bir vites değiştirmesine ve rutin ticareti, ticareti eğlenceye dönüştüren tamamen yeni bir konsepte dönüştürmesine izin veren özellikler de vardır:

  • Kazanç ve büyümeyi daha da teşvik etmeye yardımcı olan 4 tür bonus
  • Gerçek para kazanmaya izin veren demo para kullanan turnuvalar
  • Nominex deneyimli yatırımcılara gerçek parayla güven
  • NMX token’larının HODL’ları ile daha da azaltılabilen olağanüstü düşük komisyonlar
  • Günlük hediye kazananlarına rastgele değerli ödüller verilir

Bitcoin yarılanmasında olduğu gibi, fiyatı yüksek tutmak için NMX tokenlerinin % 50’si düzenli aralıklarla yakılır.

Token Satışına Katılmak İçin Ek Teşvikler

1- Fiyat yükselecek

Ethereum tabanlı NMX tokenın başlangıç ​​fiyatı: 0.4 USDT.

Nominex’in token satışı resmi olarak 22 Nisan’da başladı. Jetonlar 22 Nisan 2020 – 21 Nisan 2021 arasında işlem görecek ve DCO’nun bitiminden sonraki 5 gün içinde borsada listelenecekler. Nominex, kullanıcılarına fiyatın “o zamandan çok farklı” olacağını bildiriyor.

Yazım sırasında fiyatlar ve rakamlar aşağıdaki gibidir:

Tüm DCO dönemi, satılan tokenın fiyatı açısından farklı olan 7 döneme ayrılır.

1 dönem (10 gün) – NMX token fiyatı = 0.4 USDT

2 dönem (20 gün) – NMX token fiyatı = 0.6 USDT

3 dönem (60 gün) – NMX token fiyatı = 0.8 USDT

4 dönem (60 gün) – NMX token fiyatı = 1.0 USDT

5 periyot (60 gün) – NMX token fiyatı = 1.1 USDT

6 dönem (60 gün) – NMX token fiyatı = 1,2 USDT

7 dönem (95 gün) – NMX token fiyatı = 1.3 USDT.

Zaman aralığı rastgele seçilmemiştir. Bu süre zarfında Nominex, token’ı kullanan (ve fiyat seviyelerini destekleyen) bir kullanıcı veritabanı geliştirir.

Temel fark budur. Daha önce ICO’lar ve IEO’lar maksimum 3 ay içinde yürütülüyordu ve tokenın güçlü bir reklam kampanyasıyla destekleniyordu. Nominex ürünü tanıtıyor, kullanıcılar geliyor ve zaten yaygın olarak kullanıldığı için faydası olan tokenı satın alıyorlar.

Yatırımcılar için token dağıtımının mekaniği EOS dağıtımının mekaniğine benziyor. Yatırımcılar arasında her gün sabit miktarda token dağıtılıyor. Ne kadar çok kişi alınıp satılırsa, işlem hacmiyle orantılı olarak o kadar çok alırlar. Her gün tokenların bir kısmı dağıtılıyor.

Token dağıtımının süresi dolmamış olsa bile (başvuru programı ve bonuslar nedeniyle) token, kullanıcı satın alır almaz çalışmaya başlar.

2- Ne Kadar Çok Kullanıcı Satın Alırsa O Kadar Çok Kazanacaksınız

Kullanıcı kripto borsası kaydından sonra ne kadar çok token alırsa, onlarla o kadar çok ödül gelir. Örneğin, 900 NMX satın almak “+% 10 token bonusu, maksimum tavsiye programı kazancı, ticaret komisyonlarında % + 10 ömür boyu indirim kazancı sağlar.  Ayrıca  ortaklık yapısındaki ek yerlerden ikisine de sahip olacaksınız, böylece takım bonuslarınızı iki kez artırabilirsiniz.

3- 1 000 000 dolar gibi hissediyor musunuz?

En fazla token satın alan veya kazanan traderlar arasında 1000 000 NMX jetonu dağıtılacak. Böylece, en aktif tüccar 47983.9323 NMX alır ve her biri % 5 daha az örneğin  100’üncü sıradaki tüccar 383.1380 NMX alır.

Nominex Misyonu

“Misyonumuz, kripto para birimini herkes için erişilebilir ve anlaşılabilir hale getirmek ve kullanıcılarımıza en iyi deneyimi sunmaktır. Bu tür önemsiz şeyler, muhtemelen bizimki de olmak üzere diğer tüm kripto para birimi projelerinin sitesinde yazılır. Ama bu ne demek? Bahsettiğimiz en iyi uygulamalar nelerdir ve Bitcoin bu kadar harika ise neden dolar kadar popüler değil?

Kriptoyu samimi, olumlu, ilgi çekici bir içeriğe döndürmek, yenilikçi eğlence ve faydalı ürünler yaratmak istiyoruz. Evet, ana ürün değişimdir. Ancak kullanıcıların etkileşimini görme şeklimiz en önemli şeydir.

Misyonumuz Forexikili ticaret gibi yeni oyuncuları davet ederek trader sayısını artırmaktır. Kripto para biriminin, karakteristik özellikleri tamamen ağ ile ilgili olan kendi yaşam tarzına sahip olduğuna inanıyoruz.

Kripto Bankacılıktan Farklı!

Neden? Çünkü bankacılık sıkıcı. Diğer birçok borsaların takip ettiği kripto bankacılığı yolunu takip etmiyoruz. Bu çıkmaz yol, kullanıcılar için savaş sırasında da pahalıdır. Tüm fintech endüstrisi oyuncuları, ürünlerdeki İnternet içeriğinin yoluna kayıyor, oyunlaştırma her yerde uygulanıyor, artık kullanıcılarını ikna etmiyorlar, ancak güven ve saygı, zeka ve iyi mizah temelinde karşılıklı yararlı bir ortaklık olabilmesi için fayda sağlıyorlar. Birbirlerini tanımak, konuşmak ve eğlendirmek istiyorlar. Etkileşime promosyondan ziyade para harcamayı tercih ederiz.

Partilerden sonra ve konferanslardan sonra, ekonomik kalkınma bakanlarını ve banka başkanlarını dinlemiyoruz, ancak Tech’den Andreas AntonopoulosTech’den Kripto paralar konusunda Joe Rogan’ı dinliyoruz. Kendimizi sabahları ForbesCNN, değil, Hackernoon, Telegram gruplarına ve CoinDesk’e adadık.

Bu yüzden ürünümüz tüm bu kriterleri karşılamalıdır. Ancak soyut ölçütleri karşılamak yeterli değildir. Bir kripto fanının hayatında gerçek bir fayda gerçekleştirmeliyiz.

NMX Token’ı Neden Alkışı Hak Ediyor?

Nominex, iş dünyasındaki en iyi borsalardan en iyi fikirlerin bir karışımıdır. NMX token dağıtımının ilk aşamasında ticaret ücretlerini iade eden ve daha sonraki aşamalarda bonuslardan sonra bonuslar sağlayan hibrid token dağıtım modeline sahiptir. NMX token dağılımının ikinci aşamasında her gün traderlar aynı (önemli) miktarda NMX token‘ını günlük işlem hacimlerine orantılı olarak ayırırlar. Günlük turnuvalar özel bir sözü hak eder, ancak mekaniğini incelemek kişinin üstün mekaniğini anlamasını sağlar. Ortaklık programında herhangi bir sınırlama yoktur ve herkes bir, bin veya 1 milyon kadar tavsiye seviyesine sahip olabilir ve dört farklı bonus türü kazanabilir. Gelecekteki oyunlaştırma uygulamaları için de bir gündem var.

Nominex Hakkında

Nominex, “endüstrideki en kazançlı ortaklık programı”, gelişmiş emir türleri, geniş bir set olan muazzam bir dizi araç yardımıyla “entertrading” (eğlence + ticaret) adı verilen yeni bir konsept uygulayan bir kripto para borsasıdır. Bonuslar, turnuvalar, sürekli güncellenen bir blog bölümü ve Nominex’in üzerinde çalıştığı bir mastodon özelliği bulunuyor Kripto kaydı, öneriler, ortaklıklar ve basınla ilgili sorular için Nominex’e sitedekisosyal ağlardaki veya LinkedIn’deki destek yoluyla ulaşılabilir.

Nominex trailing stop future order

Not: Bu bir basın bülteni olup, burada yazılanlar TechnicalTurkey.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kripto para yatırımlarındaki yüksek risk unsuru yatırım yapmadan önce mutlaka göz önüne alınmalıdır.

Yorum Yap: